Nová technológia Resilient Blue®

Nová technológia Resilient Blue®

Ocenená trávniková technológia je teraz k dispozícii aj pre záhradkárov a realizátorov!

Resilient Blue odolnosť proti teplu a suchu

Po minuloročnom úspešnom uvedení na golfový, športový a trávnikový trh sa ocenená trávniková technológia Resilient Blue® vypredala v rekordnom čase. Trávniková technológia Resilient Blue® je opäť k dispozícii, teraz pre všetkých odborníkov v tejto oblasti!

To pravé pre záhradkárov a realizátorov: Resilient Blue® Lawn, trávnik, ktorý sa nevzdáva.

Trávna zmes Resilient Blue® Lawn je ideálnym riešením pre záhradkárov a realizátorov požadujúcich silný trávnik s jemnými listami, ktorý odolá extrémnym poveternostným podmienkam a rýchlo sa zotaví. Netreba sa teda obávať ani extrémnych podmienok. Každá rastlina znáša v extrémnych podmienkach ťažké údery. Nie všetky sú však schopné prežiť, nieto sa zotaviť.

Trávne zmesi s trávnikovou technológiou Resilient Blue® počas extrémnych podmienok, ako sú sucho a horúčavy, trpia oveľa menej. Resilient Blue® Lawn tiež zabezpečuje najrýchlejšie zotavenie po stresových situáciách. Práve to máme na mysli pod pojmom odolnosť!

Pri vývoji Resilient Blue® sme hľadali najsilnejšie rastliny s najvyššou mierou prispôsobivosti a odolnosti. Počas testov dávame našim trávnikom naozaj zabrať! Vystavujeme ich najextrémnejším podmienkam. Tieto trávniky sú dobre pripravené na meniace sa poveternostné podmienky, ktorým čelíme!

Tolerancia počas obdobia stresu

Dlhé obdobia sucha a horúčav, vysoký výskyt chorôb a dlhodobo nízka úroveň výživy sú faktory, ktoré môžu byť pre váš trávnik osudné a spôsobiť vám vrásky na čele! Na rozdiel od bežnej lipnice lúčnej si Resilient Blue® v týchto podmienkach zachováva chladnú hlavu a znáša širokú škálu stresových faktorov. Vďaka zotaveniu v správnom čase dokáže Resilient Blue® odolávať a dosahovať optimálne trávnikové pokrytie. Odolnosť je novým štandardom udržateľnosti.

Najrýchlejšie zotavenie z horúčav a sucha

Odolnosť neznamená len znášanie extrémnych poveternostných podmienok, ale predovšetkým zabezpečenie rýchleho zotavenia po týchto podmienkach. Ak váš trávnik trpí veľkým suchom a horúčavami, je upokojujúce vedieť, že sa môžete spoľahnúť na Resilient Blue®, ktorý sa s nimi popasuje a zotaví sa do dobrej kondície. Resilient Blue® má vysoko nadpriemernú odolnosť voči stresu a výrazne rýchlejšie sa zotavuje z extrémov.

Resilient Blue® vyhral cenu Sports Accommodation Innovation Prize!

Po rokoch výskumu v rôznych podmienkach spoločnosť Barenbrug predstavila svoju trávnikovú technológiu Resilient Blue® počas prvého online podujatia Barenbrug Online Event vo februári 2021. Už o tri mesiace neskôr sa jej úžasný potenciál dočkal uznania a získala cenu Dutch Sports Accommodation Innovation Prize 2021 za najžiadanejšiu technológiu pre športové ihriská.

Cena, ktorá sa udeľuje každoročne, je spoločnou iniciatívou Holandského obchodného združenia pre športové a kultúrne technológie (BSNC), Holandského združenia pre šport a obce (Vereniging Sport en Gemeenten), Holandského olympijského výboru a športovej federácie (NOC*NSF) a Veľtrhu športového ubytovania (Vakbeurs Sportaccommodaties).

Resilient Blue® Lawn

  • Pripravený na extrémne podmienky
  • Rýchla regenerácia
  • Ľahká údržba

Ste unavení z rovnakej starej zelenej trávy?