Pop Vriend Seeds

PONÚKAME OSIVÁ NAJVYŠŠEJ KVALITY NA DOPESTOVANIE VÝBORNEJ ZELENINY!

Spoločnosť Pop Vriend Seeds patrí medzi najlepších šľachtiteľov hybridov sladkej kukurice, špenátu , mangoldu, červenej repy a odrôd fazule. Zelenina, ktorú ich zákazníci pestujú, sa môže bez výnimky pýšiť vysokými výnosmi, vysokou kvalitou, svojou jedinečnosťou a chuťou. A v čom je ich tajomstvo? Pop VriendSeeds.

Spoločnosť Pop Vriend Seeds založil v roku 1956 ich starý otec Pop Vriend a odvtedy sa vášnivo venujú šľachteniu odrôd, ktoré dosahujú najlepšiu možnú úrodu bez ohľadu na okolnosti. Stali sa odborníkmi na riešenie mnohých problémov pestovateľov a robia to v súlade s prírodou.

Tie najlepšie odrody plodín sa dokážu vypestovať len v spolupráci so zákazníkmi. Informácie od nich im udávajú smer: odrody jednotlivých plodín, ktoré sú odolné voči chorobám, dajú sa dobre dopestovať v rôznych klimatických podmienkach, jednoducho sa spracúvajú a dosahujú vysoké výnosy. Teší ich a sú vďační, že sa pre ich semená a osivá rozhodli mnohí pestovatelia, medzi ktorých patria popredné svetové značky na trhu s čerstvými produktmi a v spracovateľskom priemysle.

spenát
kukurica1

FAZUĽA ZÁHRADNÁ

Komplexný program produkcie osiva fazule spoločnosti POP VRIEND Seeds zabezpečuje najvyššie pozície na trhu zo zeleninou u profesionálnych pestovateľov fazule na čerstvý trh. Šľachtiteľská stanica stále pripravuje nové odrody pre rozličné trhy každý rok. Šľachtiteľský program bol postavený na tom, aby sa zvyšovala úrodnosť pri zníženom používaní chemie, zlepšila sa odolnosť voči chorobám, skrátil sa čas na zber, spracovanie a produkciu fazúľ.

vegetable-642119_1920
beans-228870_1920
beans-260210_1920

KUKURICA SIATA CUKROVÁ – SLADKÉ A SUPER SLADKÉ HYBRIDY

V úzkej spolupráci zo svetovými šľachtiteľmi kukurice cukrovej ponúkame vysoko kvalitné hybridné odrody super sladkej a sladkej kukurice pre spracovateľský priemysel a čerstvý trh. Naše odrody majú vynikajúce hektárové výnosy, sú odolné voči chorobám a majú vysokú regeneračnú schopnosť. Tieto odrody nie sú geneticky modifikované počas procesu šľachtenia. Ako záruka, že odrody sú geneticky nemodifikované, je osivo systematicky testované a je distribuované s certifikátom geneticky nemodifikovaného osiva. Genetické modifikovanie je neprípustné v programe šľachtenia kukurice cukrovej firmy POP VRIEND.

HYBRIDY ŠPENÁTU PF 1 – PF 10

Firma POP VRIEND má vynikajúci program na šľachtenie hybridných špenátov. Pokrýva so svojími osivami všetkých veľkých pestovateľov mladého špenátu v USA a v Európe a aj spracovateľský priemysel. Program šľachtenia je zameraný na vysokú odolnosť proti plesni špenátovej ( od pf 1 do pf 10), vynikajúce vlastnosti listov, vzpriamený habitus rastliny a dobrú rýchlosť rastu v kombinácií s odolnosťou proti vybiehaniu do kvetu. Osivo špenátu je vyrábané v severnej Európe, kde je produkcia ovplyvňovaná dlhým dňom.