O nás

AGROTRANS spol. s r.o. zahájila svoju činnosť v roku 1991. Hlavným zameraním našej spoločnosti je predaj osív poľnohospodárskym podnikom, veľkoobchodom, záhradníctvam ale aj záhradkárom, výrobcom rolovaných trávnikov a realizátorom.. Ponúkame vysokokvalitné trávne zmesi od Holandskej firmy BARENBRUG pre športové a golfové ihriská, záhrady, parky, verejnú zeleň ako aj pre zatrávňovanie sadov a viníc. Pre hovädzí dobytok, ovce, kozy a kone máme v ponuke ďatelinotrávne miešanky určené na spásanie, výrobu sena, siláže alebo na kombinované využitie.

o-nas

Veľko aj malopestovateľom zabezpečíme osivo kukurice cukrovej – sladkú, supersladkú ale aj pukancovú od spoločnosti CROOKHAM, ktorá sa venuje šľachteniu a produkcii od roku 1911.

Osivo špenátu, fazule suchej strakatej resp. žlto a zeleno strukej dovážame taktiež z Holandska od firmy POP VRIEND SEEDS, ktorá sa špecializuje na šľachtenie a množenie uvedených druhov.

Významná česká spoločnosť SEMO je na našom trhu známa hlavne medzi pestovateľmi zeleniny. Nakoľko požiadavky na PROFI osivá sú stále náročnejšie, na ich prípravu sa používajú len tie najlepšie partie. Okrem predaja osív zeleniny ponúkame aj osivá kvetín, liečivých a aromatických rastlín v profesionálnom ale aj v malospotrebiteľskom balení pre záhradkárov.

FORESTINA je taktiež česká spoločnosť, ktorá sa intenzívne zaoberá s problematikou výroby záhradných hnojív od roku 2006. Za túto krátku dobu sa dokázala výrazne presadiť na českom aj slovenskom trhu. Vyrába čisto prírodné, organicko-minerálne, minerálne, kvapalné aj pomaly rozpustné hnojivá, trávnikové hnojivá, substráty aj prípravky proti škodcom.

Ste unavení z rovnakej starej zelenej trávy?