O nás

AGROTRANS spol. s r.o. zahájila svoju činnosť v roku 1991. Hlavným zameraním firmy je predaj osív poľnohospodárskym podnikom, veľkoobchodom, záhradníctvam ale aj záhradkárom, výrobcom rolovaných trávnikov a realizátorom.

Ponúkame trávy z Holandska od firmy Barenbrug. Vysokokvalitné trávne zmesi pre športové a golfové ihriská ako aj pre verejnú zeleň, zatrávňovanie sadov a viníc, ďatelino-trávne miešanky na spásanie, na výrobu sena a siláže resp. na kombinované využitie pre hovädzí dobytok, ovce, kozy aj kone.

Kukuricu cukrovú, špenát siaty, fazuľu kríčkovú žltostrukú, zelenostrukú a suchú dovážame tiež pre veľkopestovateľov aj záhradkárov z Holandska od spoločnosti POP VRIEND SEEDS. Je to firma, ktorá sa špecializuje na šľachtenie a množenie horeuvedených osív zeleniny, ktoré dodáva do viac ako 100 krajín sveta.

Významná česká spoločnosť SEMO je na našom trhu známa hlavne medzi pestovateľmi zeleniny. Nakoľko požiadavky na PROFI osivo sú stále náročnejšie, na jeho prípravu sa používajú len tie najlepšie partie. Okrem predaja osív zeleniny ponúkajú aj osivá kvetín, liečivých a aromatických rastlín v profesionálnom ale aj malospotrebiteľskom balení pre záhradkárov.

FORESTINA je taktiež česká spoločnosť, ktorá sa problematikou výroby záhradných hnojív intenzívne zaoberá od roku 2006. Za túto krátku dobu sa dokázala výrazne presadiť na českom aj slovenskom trhu. Vyrábajú čiste prírodné, organo-minerálne, minerálne, kvapalné aj dlhodobe pôsobiace, trávnikové hnojivá, substráty a prípravky proti škodcom.

Objednávky: obchod@agrotrans.sk +421 918 714 885

Poradenstvo: agronom@agrotrans.sk +421 905 930 346

Fakturačné odd.: agrotrans@agrotrans.sk +421 31 562 48 36