Inovatívne trávy tvoria základ najväčších ihrísk pre Euro 2024!

Inovatívne trávy tvoria základ najväčších ihrísk pre Euro 2024!

Majstrovstvá Európy 2024 v Nemecku budú predstavením plným vášne, emócií a inovácií a budú sa konať v desiatich mestách po celej krajine. Takmer vo všetkých mestách, v ktorých sa bude počas nadchádzajúcich majstrovstiev Európy kopať do lopty, sa hrali zápasy aj počas Majstrovstiev sveta 2006. Inovatívne trávniky od spoločnosti Barenbrug tu vo veľkej miere tvoria základ ihrísk a tréningových plôch. Všetko nasvedčuje tomu, že tento rok nebude predstavovať žiadnu výnimku z tejto tradície kvality a spoľahlivosti.

Dlhodobá oddanosť k futbalu

Spoločnosť Barenbrug má dlhú a hrdú históriu spojenú so zápasmi v rámci Euro a Svetovým pohárom. Počas Majstrovstiev sveta 2010 v Juhoafrickej republike bola ich technológia SOS® použitá na obnovu ihrísk na poslednú chvíľu, pričom napriek náročným podmienkam dosiahla vynikajúce výsledky. Ich technológia RPR® zabezpečila odolné ihriská aj na zápasoch v rámci Euro 2012 v Poľsku a na Ukrajine, na Majstrovstvách sveta 2014 v Brazílii, na Euro 2016 vo Francúzsku a na Majstrovstvách sveta 2018 v Rusku. Tieto inovatívne technológie spoločnosti Barenbrug opakovane dokázali, že si dokážu poradiť s rôznymi klimatickými výzvami,  dokonca ich dokážu prekonať.

Riešenia ušité na mieru úspechu

Turnaj Euro 2021 mal jedinečné usporiadanie: 24 krajín hralo proti sebe v 11 rôznych mestách po celej Európe. Každá z týchto jedenástich krajín mala svoje vlastné klimatické výzvy. To si vyžadovalo riešenia šité na mieru a na zvládnutie týchto extrémnych situácií boli vybrané jedinečné trávne technológie Barenbrug.

Hľadíme dopredu na Euro 2024

Tento rok, s blížiacimi sa Majstrovstvami Európy 2024, spoločnosť Barenbrug opäť zanecháva svoju stopu na štadióne a tréningových ihriskách, kde budú svoje schopnosti predvádzať najlepší futbalisti Európy v desiatich rôznych mestách a s nimi spojené klimatické výzvy si budú vyžadovať odlišný prístup. Spoločnosť Barenbrug ponúka riešenia šité na mieru: v minulosti, v súčasnosti aj v budúcnosti. Ich trávniky sú navrhnuté tak, aby nielen vydržali najintenzívnejšie zápasy, ale aby vynikajúco obstáli aj v rozmanitých poveternostných podmienkach Nemecka.

 Nadšenie pre dokonalosť

Trávniky Barenbrug, ktoré si svoju povesť vybudovali vďaka dlhoročnému úsiliu a inováciám, zostávajú nespornou voľbou pre vrcholové turnaje, ako sú napríklad Majstrovstvá Európy UEFA. Ich schopnosť poskytovať trávne zmesi svetovej úrovne bez ohľadu na výzvy je zárukou, že Euro 2024 bude nielen oslavou futbalu, ale aj výnimočnej kvality a inovácií. Tešíme sa na veľkolepý turnaj, na ktorom budú žiariť a pútať pozornosť hráči ako aj dokonalé ihriská.