ROKETA SIATÁ

PROFI / ZELENINA – ROKETA SIATÁ

Firma SEMO ponúka osivá zeleniny vo väčšom balení pre profesionálnych  pestovateľov. Do PROFI ponuky sme pre Vás vybrali tie najlepšie odrody. Odrody vyšľachtené v našich podmienkach, ktoré boli pri svojom výbere vystavené premenlivému počasiu, ktoré u nás panuje. Nájdete tu naozaj široký sortiment odrôd paprík, uhoriek, hrášku a mnohých ďalších druhov. Veríme že si z nich vyberiete tie najlepšie práve do Vašich podmienok. Osivo je pre Vás pripravené v dvoch základných kategóriách – voľne vážené osivo STANDARD a kalibrované PROFI predávané na tisíce semien. Môžete ale zvoliť aj chemicky neošetrené osiva prípadne aj certifikované BIO osiva. Pripomíname i ponuku peliet, u ktorých sme rozšírili nielen sortiment odrôd, ale aj spôsob ich ošetrenia.

Zobrazené všetky 2 výsledky

  • Rýchlo klíčiaca zelenina, s vysokým obsahom vitamínu C, podporuje chuť k jedlu, čistí krv. Dá sa postupne vysievať počas celého roku podobne ako žeruchu. Pri rýchlení v miskách s buničinou je zber za 10 – 14 dní, pri pestovaní  v kvetináčoch so substrátom pre zber mladých listov za 6 – 8 týždňov. Pri poľnom pestovaní je nenáročná
  • Alternatíva klasickej rokety s tmavo zelenými zúbkovanými listami dorastajúca do výšky 15 – 20 cm. Drobnosemennejšia forma, ktorá potrebuje dostatok vlahy pre vzídenie.Odroda má silnejšiu arómu, ale jemnejšiu chuť než štandardná Roketa a mladé listy sú výborné na šalát. Nehodí sa na pestovanie na buničine.